Úvod Kontakt
 


Online:   

vaša externá IP adresa:
44.210.99.209QR pre mobilné zariadenia
m.ggsoft.sk
Registračné pokladnice
FIŠKÁLNE POKLADNICE
ELCOM Pokladnice firmy Elcom, ktorá je výrobcom registračných pokladníc, doplnkových obchodných zariadení, obchodných aj reštauračných pokladničných systémov a komplexných riešení obchodných prevádzok.

Pokladnice QUORiONDITRON

Cenník pokladníc | Užívateľské manuály pokladníc Euro

Firma G.G.Soft Prievidza je autorizované servisné stredisko (ASS) pre registračné pokladnice EURO firmy Elcom, zapísaná v "Registeri servisných organizácií ERP" FSSR.
 

 Ditron Mira 
Najlacnejšia registračná pokladnica s funkciou fiškálnej tlačiarne 
 
Ditron Mira

Ditron Mira - počet programovateľných položiek (PLU) - 200
komunikácia s PC
úhrada faktúr
funkcia fiškálnej tlačiarne
pripojiteľná peňažná zásuvka.

Vhodná aj pre lekárov, zubárov, veterinárov, advokátov, právnikov, taxikárov ...

Cenník
 
 QUORiON CR21
Spoľahlivá pokladnica za vynikajúcu cenu 
 
QUORiON CR21

QUORiON CR21 prenosná pokladnica vhodná pre väčšinu malých a stredných prevádzok.  Disponuje alfanumerickým 2x16 znakovým displejom pre obsluhu, čo výrazne zvyšuje komfort pri obsluhe. Tlač účtenky na 58 mm termopásku. Umožňuje naprogramovať až 10.000 položiek PLU. Vďaka akumulátoru je možná prevádzka aj bez možnosti napájania z elektrickej siete.
Veľkou prednosťou tejto pokladnice je možnosť pripojenia PC, váhy, snímača čiarového kódu, alebo pokladničnej zásuvky. Okrem toho disponuje zabudovanou SD kartou, ktorá zabezpečuje archiváciu elektronického žurnálu. Nie je preto k tejto pokladnici potrebné dokupovať špeciálne čítacie zariadenie a ani nie je potrebné pre archiváciu žurnálu pripájať pokladnicu k PC.

Technické parametre 

Cenník

 
 EURO 50 Cash model F
Najvýhodnejšia cena na trhu 
 
Euro-50 Cash model F

Euro-50 Cash je špeciálne vyvinutá pokladnica pre evidenciu úhrad faktúr. Je to ideálne riešenie pre podnikaťeľov, ktorí sú povinní evidovať tržby za úhrady faktúr v hotovosti.

Použitie:

veľkoobchody
výrobné prevádzky
prevádzky služieb: predajne áut, autoservisy, výroba cukrárenských výrobkov, výroba odevov a pod.

Mimoriadne výhodné riešenie pre malé obchodné prevádzky a prevádzky služieb, ktoré ponúkajú do 10 položiek tovarov alebo služieb.

Cenník

Stránka výrobcu

 
 EURO 50 Smart model F
Ideálna voľba pre oblasť služieb a taxislužby 
 
Euro-50 Smart model F

Najekonomickejšie "online ready" riešenie pre oblasť služieb a poradenstva. Je vhodná pre všetky subjekty, ktorým vzniká povinnosť používať registračnú pokladnicu od apríla 2015. Kompaktnosť, spoľahlivosť a mobilita so 100 účtovnými položkami z nej robia favorita na trhu.

Cenník

Stránka výrobcu

 
 EURO 50 Medi model F
Zdravotnícky špecialista 
 
Euro-50 Medi model F

Pokladnica je prispôsobená špeciálne pre potreby lekárov, stomatológov a veterinárov. Má odolnú klávesnicu a 100 účtovných položiek. Jej výhodou je funkcia fiskálnej tlačiarne prepojenej s PC. Lekári tak môžu naďalej využívať svoj špecializovaný softvér.

Cenník

Stránka výrobcu

 
Euro-50 T Mini model F
Nový rozmer registračných pokladníc 
 
Euro-50 T Mini model F

Euro-50 T Mini je určená hlavne pre menšie prevádzky v náročnejšom prostredí. Najväčšie využitie nájde hlavne pri mobilnom predaji, na trhoviskách, stánkovom predaji, parkoviskách, požičovniach, malých občerstveniach a bufetoch, ale aj v kaderníctvach, holičstvách, skrášľovacích štúdiách, fitnes centrách a podobne. Nadčasovým a elegantným vzhľadom pokladnice zanecháte vo vašich zákazníkoch dojem moderného obchodníka.

Použitie:

parkoviská, čistiarne, opravárne, holičstvá, tánkový predaj

Cenník

Stránka výrobcu

 
Euro-50 TE Mini model F
Nový rozmer registračných pokladníc 
 
Euro-50 TE Mini model F

Euro-50 TE Mini je určená hlavne pre menšie prevádzky v náročnejšom prostredí. Najväčšie využitie nájde hlavne pri mobilnom predaji, na trhoviskách, stánkovom predaji, parkoviskách, požičovniach, malých občerstveniach a bufetoch, ale aj v kaderníctvach, holičstvách, skrášľovacích štúdiách, fitnes centrách a podobne. Nadčasovým a elegantným vzhľadom pokladnice zanecháte vo vašich zákazníkoch dojem moderného obchodníka.

Použitie:

parkoviská, čistiarne, opravárne, holičstvá, tánkový predaj

Cenník

Stránka výrobcu

 
 EURO 150 Flexy
Elegantná registračná pokladnica
 
Euro-150 Flexy

Novým členom rodiny obľúbených slovenských pokladníc Euro je fiskálna pokladnica Euro-150 Flexy. Dizajn fiskálnej pokladnice Euro-150 Flexy zvýrazní moderný vzhľad vašej prevádzky aj v očiach vašich zákazníkov. Jej obsluha a údržba je extrémne jednoduchá, preto bude zaškolenie vašich zamestnancov rýchle a účtovanie zvládnu ľahko. Pohodlie pri účtovaní vám zaručí odolnosť klávesnice a jej plná programovateľnosť. Výmena pásky je veľmi rýchla vďaka drop-in systému. Táto fiskálna pokladnica podporuje pripojenie externých zariadení potrebných pre komfortné účtovanie.

Použitie: potraviny, rôzne prevádzky služieb, módne butiky, novinové stánky, obuvníctva, bufety ...

Cenník

Stránka výrobcu

 
EURO 2100 model F
Výkonná pokladnica pre všetky druhy maloobchodných prevádzok a pre reštaurácie
 
Euro-2100 TE model F

Registračná pokladnica Euro-2100, ktorá poskytuje obchodníkom možnosť riadiť obchodnú prevádzku ešte efektívnejšie, je určená pre všetkých moderných obchodníkov, ktorí svoj úspech a rýchly rast opierajú o špičkové technológie a spokojného zákazníka. Ide najmä o náročnejšie prevádzky, predajne textilu, drogérie, papiernictvá, ale aj samoobslužné predajne, bary, kaviarne, či luxusné prevádzky

Zákazník v centre pozornosti
Nová pokladnica Euro-2100 bola vyvinutá s cieľom čo najviac uspokojiť koncového zákazníka, hlavne pri platení za nakúpený tovar. Zákazníci sa sťažujú na pomalé registračné pokladnice, zdĺhavú a hlučnú tlač účteniek a obmedzenú možnosť kontrolovania účtovania tovaru – nevedia presne, čo je účtované a za koľko. Euro-2100 využíva najmodernejšie technológie, aby zvýšila zákaznícky komfort pri obsluhe. Preto využíva výkonnú a kvalitnú tepelnú tlačiareň s rýchlosťou až 17 riadkov/s, ktorá naviac neobťažuje zákazníka nepríjemným hlukom. Na zabezpečenie podrobnejších a hlavne čitateľnejších informácií o nákupe je pokladnica vybavená prehľadným, otočným a výsuvným displejom s veľkými písmenami a číslicami, ktorý na zlepšenie kontrastu a čitateľnosti využíva technológiu „Black Mask“ s čiernym podkladom. Spokojný zákazník, ktorý odchádza z predajne s dobrým dojmom je jedným z hlavných cieľov pokladnice Euro-2100.

Cenník

Stránka výrobcu

 
JODO
JODO čítačka elektronického žurnálu 
 
JODO

JODO obchodníkom zjednoduší prácu s údajmi a s archiváciou elektronického žurnálu z registračnej pokladnice.
Je to multifunkčné zariadenie, ktorého základnou funkciou je zálohovanie textového a binárneho žurnálu elektronických pokladníc Euro a jeho následne uloženie na internú pamäťovú kartu. Obchodníci môžu zálohovať žurnál automaticky a kedykoľvek podľa potreby. Už viac nemusíte tlačiť kontrolné záznamy na pokladničné pásky, alebo každú chvíľu pripájať pokladnicu k počítaču. Pri tlači účteniek s priemerne piatimi účtovnými položkami a plným textovým logom je možné zálohovať až 1 000 000 účteniek bez nutnosti preberania údajov do počítača.

Vlastnosti              

Cenník

Stránka výrobcu

 
Pokladničný systém SHOPPER
Počítačová pokladnica s možnosťou napojenia na skladový a obchodný systém WinOASIS
 
Fiškálne tlačiarne Elcom EFox + SHOPPER

Riešenie pozostáva z certifikovanej fiskálnej tlačiarne EFox, napojenej na počítač s programom SHOPPER.
Fiskálne moduly Elcom EFox podporujú nasledovné pokladničné tlačiarne: Elcom LK-T20, Elcom LK-D30, Bixolon SRP-350, Bixolon SRP-275, Epson TM-U220, Epson TM T-88.

Pokladničný softvér SHOPPER predstavuje v spojení s fiškálnou tlačiarňou optimálne riešenie pre maloobchodné predajne. Umožňuje položkovitú evidenciu tovarov bez obmedzenia PLU a obsahuje silné nástroje na tvorbu predajných cien a zliav. V spojení s programom OASIS je vhodný do prevádzok od klasických predajní, cez supermarkety až po veľkoobchody typu Cash&Carry. Je optimalizovaný pre rôzne typy maloobchodu - od potravín, cez drogérie až po predajne elektroniky a výpočtovej techniky.

Vlastnosti

 
DOPLNKY
Scanery, váhy, spotrebný materiál
 
 

 

Cenník
   
Aktualizované: 21. októbra 2016
               

© G.G.Soft TK - 2006-2018